Tým

Petr Špaček

ADRESA

Solniční 243/17, 602 00 Brno

E-MAIL

Petr Špaček je zakládajícím partnerem KOOPEO Ventures. Má více než 25 let manažerských zkušeností v různých oblastech služeb v segmentech B2B, B2C v zemích CEE. Vystudoval Vysoké učení technické v Brně. Od roku 2002 je akcionářem skupiny WASA, která se kapitálově podílí na společnostech Apartmány Rozmarýn Brno (www.apartmany-rozmaryn.cz), hřiště.cz Brno (www.hriste.cz), Hotel Slavia Brno (www.hotelslavia.cz), Remunera Polska Varšava (www.remunera.pl).

Sociální sítě

Libor Daněk

ADRESA

Solniční 243/17, 602 00 Brno

E-MAIL

Je zakládajícím partnerem KOOPEO Ventures. Má více než 20 let manažerských zkušeností v různých oblastech služeb v segmentech B2B, B2C v zemích CEE. Vystudoval Vysoké učení technické v Brně a má velký zájem o nové technologie, o nové cesty ke zvýšení přidané hodnoty pro zákazníka. Od roku 2002 je akcionářem skupiny WASA, která se kapitálově podílí na společnostech Apartmány Rozmarýn Brno (www.apartmany-rozmaryn.cz), hřiště.cz Brno (www.hriste.cz), Hotel Slavia Brno (www.hotelslavia.cz), Remunera Polska Varšava (www.remunera.pl).

Sociální sítě

Vladimír Šťastný

ADRESA

Černá Labuť, Na Poříčí 25, 110 00 Praha 1

E-MAIL

Je zakládajícím partnerem KOOPEO Ventures. Má více než 10 let zkušeností v oblasti finančních trhů, fúzí a akvizic a nemovitostních projektů. Studoval obor ekonomie na Institutu ekonomických studií Karlovy univerzity v Praze. Od roku 2013 prostřednictvím své investiční společnosti Danube Capital investuje v zemích CEE. Nadšení pro technologie doplňuje ve volném čase nadšením pro basketbal a vysokohorskou turistiku.

Sociální sítě
Scroll to top